Parduodu Vartai, Alytaus r.

№148444
Neaktualu
1 EUR
Alytaus r.
Aprašymas
Parduodu Vartai. (prekė - nauja, suteikiame garantiją, yra kokybės sertifikatai, su dokumentais, su įpakavimu, išrašome sąskaitą-faktūrą, pristatome, sumontuojame, priimame išankstinius užsakymus, konsultuojame, Pramoniniai ir specialūs vartai skirti intensyviam eksploatavimui, atitinka aukščiausius reikalavimus. Šie vartai gali būti montuojami su įvairiais pakilimo tipais. Saugiam vartų naudojimo užtikrinimui rekomenduojamos apsaugos nuo trosų trūkimo ir spyruoklės lūžimo. Pagal poreikius galima parinkti vartų pakėlimo pavarą: grandininę ar automatinę. SP Švedijos techninių tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažo vartai “Expertdoor” atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U=1,5 W/(m²K), vartams su durimis – 2,5. vėjo apkrova – 5 klasė, oro laidumas – 2 klasė, vandens prasiskverbimas – 3 klasė. Vartai žymimi CE ženklu. Informacijai ruošti panaudota garažų vartų medžiagų ir detalių tiekėjų Flexi-force, Doco ir Tecsedo informacija.).

Kita informacija Pramoniniai ir specialūs vartai skirti intensyviam eksploatavimui, atitinka aukščiausius reikalavimus. Šie vartai gali būti montuojami su įvairiais pakilimo tipais.

Saugiam vartų naudojimo užtikrinimui rekomenduojamos apsaugos nuo trosų trūkimo ir spyruoklės lūžimo. Pagal poreikius galima parinkti vartų pakėlimo pavarą: grandininę ar automatinę.

SP Švedijos techninių tyrimų instituto sertifikavimo departamento atliktais bandymais nustatyta, kad garažo vartai “Expertdoor” atitinka šiuos reikalavimus: šilumos perdavimas U=1,5 W/(m²K), vartams su durimis – 2,5. vėjo apkrova – 5 klasė, oro laidumas – 2 klasė, vandens prasiskverbimas – 3 klasė. Vartai žymimi CE ženklu. Informacijai ruošti panaudota garažų vartų medžiagų ir detalių tiekėjų Flexi-force, Doco ir Tecsedo informacija.

Сообщение:
Ответить